Hotel Kutná Hora Vila U Varhanáře
Hotel Vila U Varhanáře ubytování Kutná Hora Aktuální počasí jasno
Aktuální počasí
Denní tepl.: 5 °C
Noční tepl.: -1 °C
Vítr: 23 m/s
 
Doporučte tyto stránky:

Hotel Vila U Varhanáře / Kutná Hora

Vila U Varhanáře se nachází v historickém centru Kutné Hory s nejkrásnějším výhledem na město a jeho památky. 12 pokojů ve standardu ***, terasa s výhledem. Parkování na ulici nebo na parkingu partnerského hotelu Opat, 3 minuty chůze.

Ideální poloha v centru Kutné Hory s výhledem na chrám sv. Barbory a Jezuitskou kolej, Vlašský dvůr, Hrádek, v dáli i na Chrám Nanebevzetí P. Marie v Sedlci a půvabné údolíčko Vrchlice. Opravdu nejkrásnější výhled v Kutné Hoře.

Hotel Vila U Varhanáře v Kutné Hoře je znovu po 5ti letech a menší rekonstrukci otevřen a nabízí celkem 12 pokojů v kategorii *** Hotelová restaurace nabízí českou i mezinárodní kuchyni, celková kapacita vniřních prostor je 45 osob, terasa pro 40 osob, menší terasa v suterénu 20 osob, salonek v přízemí budovy 25 osob se zázemím pro školení a podobné akce.

Ubytování:
Vila U Varhanáře v Kutné Hoře hostům nabízí tři třílůžkové pokoje, dva dvoupokojové apartmany, šest dvoulůžkových a jeden pokoj DeLuxe s menší terasou. Celková kapacita pevných lůžek je tedy 31.

Všechny pokoje jsou s koupelnou se sprchou, telefonem, TV se satelitním příjmem a wifi internetem zdarma.

Gastronomie:
Vila U Varhanáře v Kutné Hoře nabízí hostům možnost celodeního stravování v útulné restauraci s kapacitou 45 osob a terasou pro dalších 40 osob. Hosté mohou ochutnat klasická česká jídla nebo mezinárodní pochoutky.

Služby:
Parking na ulici zdarma.
Snídaně na pokoj.
Na vyžádání Masáže - masérka dochází na pokoj.
Zajištění vstupenek, průvodců v čj i cizím jazyce.

Aktivity:
Mezi letní aktivity spadá bobová dráha, koupaliště u Velkého rybníka, možnost si vypůjčit kolo a vyzkoušet jednu z mnoha cyklotras, dále lanový park Zbraslavice.

Mezi celoroční aktivity patří prohlídky města a památek, výlety okolí, plavecký bazén, rybaření, projížďky na koních a vyhlídkové lety.
Hotel Kutná Hora Vila U Varhanáře - K hotelu přísluší parkovištěHotel Kutná Hora Vila U Varhanáře - disponuje restauracíHotel Kutná Hora Vila U Varhanáře -  je k dispozici připojení na internetHotel Kutná Hora Vila U Varhanáře -  je k dispozici letní terasaHotel Kutná Hora Vila U Varhanáře - disponuje kavárnouHotel Kutná Hora Vila U Varhanáře - přijímá creditní karty Eurocard/MastercardHotel Kutná Hora Vila U Varhanáře - přijímá kreditní karty VISAHotel Kutná Hora Vila U Varhanáře - přijímá kreditní karty American ExpressHotel Kutná Hora Vila U Varhanáře - Televize umožňuje příjem satelitních programůHotel Kutná Hora Vila U Varhanáře - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Kutná Hora Vila U Varhanáře - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Kutná Hora Vila U Varhanáře - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouHotel Kutná Hora Vila U Varhanáře - na pokojích je telefon